Zobrazen 1. – 16. z 736 výsledků

Show sidebar
Close

African turquoise minerál 8mm kulička (S003)

Minerální kulička o velikosti 8mm. Kámen polodrahokam African turquoise. V balení je 1ks.
Close

Bižuterní karabinka 12mm antracit

Bižuterní karabinka 12mm povrchová úprava antracit bez niklu a kadmia. Kvalitní karabinky pro Vaše tvoření. Kvalitní pevná hliníková slitina se zinkem.
Close

Bižuterní karabinka 12mm platina

Bižuterní karabinka 12mm povrchová úprava platina bez niklu a kadmia. Kvalitní karabinky pro Vaše tvoření. Kvalitní pevná hliníková slitina se zinkem.
Close

Bižuterní karabinka 12mm staroměď

Bižuterní karabinka 12mm povrchová úprava staroměď bez niklu a kadmia. Kvalitní karabinky pro Vaše tvoření. Kvalitní pevná hliníková slitina se zinkem.
Close

Bižuterní karabinka 12mm staromosaz

Bižuterní karabinka 12mm povrchová úprava staromosaz bez niklu a kadmia. Kvalitní karabinky pro Vaše tvoření. Kvalitní pevná hliníková slitina se zinkem.

Bižuterní karabinka 12mm stříbrná

Bižuterní karabinka 12mm povrchová úprava stříbrná bez niklu a kadmia. Kvalitní karabinky pro Vaše tvoření. Kvalitní pevná hliníková slitina se zinkem.
Close

Bižuterní karabinka 12mm zlatá

Bižuterní karabinka 12mm povrchová úprava zlatá bez niklu a kadmia. Kvalitní karabinky pro Vaše tvoření. Kvalitní pevná hliníková slitina se zinkem.
Close

Dalmatian minerál 8mm kulička (S007)

Minerální kulička o velikosti 8mm. Kámen polodrahokam Dalmatian. V balení je 1ks.
Close

Ekonomické kleště 2 v 1 – kulaté a skřípací – 130mm

180 
Ekonomické kleště 2 v 1. Kombinace ketlovacích kulatých kleští a skřípacích . Ve velikosti 130mm
Zástupný symbol
Close

G-Hedvábí – kvalitní hedvábná nit – 0.38mm v barvě ametyst – 5m

25 

Čisté přírodní hedvábí působí profesionálním dojmem jedná se o luxusní materiál. Hedváné nitě mají dobrou pevnost v tahu a malou roztažnost. Proto jsou ideální na uzlování či výrobu střapců. V balení 5m tento vybraný kus má průměr 0.38mm v barvě ametyst.

Zástupný symbol
Close

G-Hedvábí – kvalitní hedvábná nit – 0.38mm v bílé barvě – 5m

25 
Čisté přírodní hedvábí působí profesionálním dojmem jedná se o luxusní materiál. Hedváné nitě mají dobrou pevnost v tahu a malou roztažnost. Proto jsou ideální na uzlování či výrobu střapců. V balení 5m tento vybraný kus má průměr 0.38mm v bílé barvě.
Zástupný symbol
Close

G-Hedvábí – kvalitní hedvábná nit – 0.38mm v černé barvě – 5m

25 

Čisté přírodní hedvábí působí profesionálním dojmem jedná se o luxusní materiál. Hedváné nitě mají dobrou pevnost v tahu a malou roztažnost. Proto jsou ideální na uzlování či výrobu střapců. V balení 5m tento vybraný kus má průměr 0.38mm v černé barvě.

Zástupný symbol
Close

G-Hedvábí – kvalitní hedvábná nit – 0.38mm v červené barvě – 5m

25 

Čisté přírodní hedvábí působí profesionálním dojmem jedná se o luxusní materiál. Hedváné nitě mají dobrou pevnost v tahu a malou roztažnost. Proto jsou ideální na uzlování či výrobu střapců. V balení 5m tento vybraný kus má průměr 0.38mm v červené barvě.

Zástupný symbol
Close

G-Hedvábí – kvalitní hedvábná nit – 0.38mm v granátové barvě – 5m

25 

Čisté přírodní hedvábí působí profesionálním dojmem jedná se o luxusní materiál. Hedváné nitě mají dobrou pevnost v tahu a malou roztažnost. Proto jsou ideální na uzlování či výrobu střapců. V balení 5m tento vybraný kus má průměr 0.38mm v granátové barvě.

Zástupný symbol
Close

G-Hedvábí – kvalitní hedvábná nit – 0.38mm v hnědé barvě – 5m

25 

Čisté přírodní hedvábí působí profesionálním dojmem jedná se o luxusní materiál. Hedváné nitě mají dobrou pevnost v tahu a malou roztažnost. Proto jsou ideální na uzlování či výrobu střapců. V balení 5m tento vybraný kus má průměr 0.38mm v hnědé barvě.

Zástupný symbol
Close

G-Hedvábí – kvalitní hedvábná nit – 0.38mm v jantarové barvě – 5m

25 

Čisté přírodní hedvábí působí profesionálním dojmem jedná se o luxusní materiál. Hedváné nitě mají dobrou pevnost v tahu a malou roztažnost. Proto jsou ideální na uzlování či výrobu střapců. V balení 5m tento vybraný kus má průměr 0.38mm v jantarové barvě.