Zobrazuji všech 22 výsledků

Voskovaná bavlněné šňůrá – kvalitní a pevná – 0.8mm v barvě ametyst – 1m

5

Voskované bavlněné šňůry jsou všestraný materiál pro různé korákové techniky. Tyto voskované šňůry se sníženou elasticitou, zvýšenou odolností a leštěným povrchem dodají Vaším výrobkům o stupeň vyšší třídu. V balení 1m - pokud si vyberete více metrů budou dodávány v celku  max 20m .Vybraný kus má průměr 0.8mm v barvě ametyst.

Voskovaná bavlněné šňůrá – kvalitní a pevná – 0.8mm v barvě jade zelená – 1m

5

Voskované bavlněné šňůry jsou všestraný materiál pro různé korákové techniky. Tyto voskované šňůry se sníženou elasticitou, zvýšenou odolností a leštěným povrchem dodají Vaším výrobkům o stupeň vyšší třídu. V balení 1m - pokud si vyberete více metrů budou dodávány v celku  max 20m .Vybraný kus má průměr 0.8mm v barvě jade zelená .

Voskovaná bavlněné šňůrá – kvalitní a pevná – 0.8mm v barvě karneol – 1m

5

Voskované bavlněné šňůry jsou všestraný materiál pro různé korákové techniky. Tyto voskované šňůry se sníženou elasticitou, zvýšenou odolností a leštěným povrchem dodají Vaším výrobkům o stupeň vyšší třídu. V balení 1m - pokud si vyberete více metrů budou dodávány v celku  max 20m .Vybraný kus má průměr 0.8mm v barvě karneol .

Voskovaná bavlněné šňůrá – kvalitní a pevná – 0.8mm v béžové barvě – 1m

5

Voskované bavlněné šňůry jsou všestraný materiál pro různé korákové techniky. Tyto voskované šňůry se sníženou elasticitou, zvýšenou odolností a leštěným povrchem dodají Vaším výrobkům o stupeň vyšší třídu. V balení 1m - pokud si vyberete více metrů budou dodávány v celku  max 20m .Vybraný kus má průměr 0.8mm v  béžové barvě .

Voskovaná bavlněné šňůrá – kvalitní a pevná – 0.8mm v bílé barvě – 1m

5
Voskované bavlněné šňůry jsou všestraný materiál pro různé korákové techniky. Tyto voskované šňůry se sníženou elasticitou, zvýšenou odolností a leštěným povrchem dodají Vaším výrobkům o stupeň vyšší třídu. V balení 1m - pokud si vyberete více metrů budou dodávány v celku  max 20m .Vybraný kus má průměr 0.8mm v bílé barvě .

Voskovaná bavlněné šňůrá – kvalitní a pevná – 0.8mm v černé barvě – 1m

5

Voskované bavlněné šňůry jsou všestraný materiál pro různé korákové techniky. Tyto voskované šňůry se sníženou elasticitou, zvýšenou odolností a leštěným povrchem dodají Vaším výrobkům o stupeň vyšší třídu. V balení 1m - pokud si vyberete více metrů budou dodávány v celku  max 20m .Vybraný kus má průměr 0.8mm v černé barvě .

Voskovaná bavlněné šňůrá – kvalitní a pevná – 0.8mm v červené barvě – 1m

5

Voskované bavlněné šňůry jsou všestraný materiál pro různé korákové techniky. Tyto voskované šňůry se sníženou elasticitou, zvýšenou odolností a leštěným povrchem dodají Vaším výrobkům o stupeň vyšší třídu. V balení 1m - pokud si vyberete více metrů budou dodávány v celku  max 20m .Vybraný kus má průměr 0.8mm v červené barvě .

Voskovaná bavlněné šňůrá – kvalitní a pevná – 0.8mm v granátové barvě – 1m

5

Voskované bavlněné šňůry jsou všestraný materiál pro různé korákové techniky. Tyto voskované šňůry se sníženou elasticitou, zvýšenou odolností a leštěným povrchem dodají Vaším výrobkům o stupeň vyšší třídu. V balení 1m - pokud si vyberete více metrů budou dodávány v celku  max 20m .Vybraný kus má průměr 0.8mm v granátové barvě .

Voskovaná bavlněné šňůrá – kvalitní a pevná – 0.8mm v korálové barvě – 1m

5

Voskované bavlněné šňůry jsou všestraný materiál pro různé korákové techniky. Tyto voskované šňůry se sníženou elasticitou, zvýšenou odolností a leštěným povrchem dodají Vaším výrobkům o stupeň vyšší třídu. V balení 1m - pokud si vyberete více metrů budou dodávány v celku  max 20m .Vybraný kus má průměr 0.8mm v korálové barvě .

Voskovaná bavlněné šňůrá – kvalitní a pevná – 0.8mm v krémové barvě – 1m

5

Voskované bavlněné šňůry jsou všestraný materiál pro různé korákové techniky. Tyto voskované šňůry se sníženou elasticitou, zvýšenou odolností a leštěným povrchem dodají Vaším výrobkům o stupeň vyšší třídu. V balení 1m - pokud si vyberete více metrů budou dodávány v celku  max 20m .Vybraný kus má průměr 0.8mm v krémové barvě .

Voskovaná bavlněné šňůrá – kvalitní a pevná – 0.8mm v modré barvě – 1m

5
Voskované bavlněné šňůry jsou všestraný materiál pro různé korákové techniky. Tyto voskované šňůry se sníženou elasticitou, zvýšenou odolností a leštěným povrchem dodají Vaším výrobkům o stupeň vyšší třídu. V balení 1m - pokud si vyberete více metrů budou dodávány v celku  max 20m .Vybraný kus má průměr 0.8mm v  modré barvě .

Voskovaná bavlněné šňůrá – kvalitní a pevná – 0.8mm v olivové barvě – 1m

5

Voskované bavlněné šňůry jsou všestraný materiál pro různé korákové techniky. Tyto voskované šňůry se sníženou elasticitou, zvýšenou odolností a leštěným povrchem dodají Vaším výrobkům o stupeň vyšší třídu. V balení 1m - pokud si vyberete více metrů budou dodávány v celku  max 20m .Vybraný kus má průměr 0.8mm v olivové barvě .

Voskovaná bavlněné šňůrá – kvalitní a pevná – 0.8mm v oranžové barvě – 1m

5

Voskované bavlněné šňůry jsou všestraný materiál pro různé korákové techniky. Tyto voskované šňůry se sníženou elasticitou, zvýšenou odolností a leštěným povrchem dodají Vaším výrobkům o stupeň vyšší třídu. V balení 1m - pokud si vyberete více metrů budou dodávány v celku  max 20m .Vybraný kus má průměr 0.8mm v oranžové barvě .

Voskovaná bavlněné šňůrá – kvalitní a pevná – 0.8mm v tmavě hnědé barvě – 1m

5

Voskované bavlněné šňůry jsou všestraný materiál pro různé korákové techniky. Tyto voskované šňůry se sníženou elasticitou, zvýšenou odolností a leštěným povrchem dodají Vaším výrobkům o stupeň vyšší třídu. V balení 1m - pokud si vyberete více metrů budou dodávány v celku  max 20m .Vybraný kus má průměr 0.8mm v tmavě hnědé barvě .

Voskovaná bavlněné šňůrá – kvalitní a pevná – 0.8mm v tmavě modré barvě – 1m

5

Voskované bavlněné šňůry jsou všestraný materiál pro různé korákové techniky. Tyto voskované šňůry se sníženou elasticitou, zvýšenou odolností a leštěným povrchem dodají Vaším výrobkům o stupeň vyšší třídu. V balení 1m - pokud si vyberete více metrů budou dodávány v celku  max 20m .Vybraný kus má průměr 0.8mm v tmavě modré barvě .

Voskovaná bavlněné šňůrá – kvalitní a pevná – 0.8mm v tmavě růžové barvě – 1m

5

Voskované bavlněné šňůry jsou všestraný materiál pro různé korákové techniky. Tyto voskované šňůry se sníženou elasticitou, zvýšenou odolností a leštěným povrchem dodají Vaším výrobkům o stupeň vyšší třídu. V balení 1m - pokud si vyberete více metrů budou dodávány v celku  max 20m .Vybraný kus má průměr 0.8mm v tmavě růžové barvě .

Voskovaná bavlněné šňůrá – kvalitní a pevná – 0.8mm v tmavě šedé barvě – 1m

5

Voskované bavlněné šňůry jsou všestraný materiál pro různé korákové techniky. Tyto voskované šňůry se sníženou elasticitou, zvýšenou odolností a leštěným povrchem dodají Vaším výrobkům o stupeň vyšší třídu. V balení 1m - pokud si vyberete více metrů budou dodávány v celku  max 20m .Vybraný kus má průměr 0.8mm v tmavě šedé barvě .

Voskovaná bavlněné šňůrá – kvalitní a pevná – 0.8mm v zelené barvě – 1m

5

Voskované bavlněné šňůry jsou všestraný materiál pro různé korákové techniky. Tyto voskované šňůry se sníženou elasticitou, zvýšenou odolností a leštěným povrchem dodají Vaším výrobkům o stupeň vyšší třídu. V balení 1m - pokud si vyberete více metrů budou dodávány v celku  max 20m .Vybraný kus má průměr 0.8mm v zelené  barvě .

Voskovaná bavlněné šňůrá – kvalitní a pevná – 0.8mm ve světle hnědé barvě – 1m

5

Voskované bavlněné šňůry jsou všestraný materiál pro různé korákové techniky. Tyto voskované šňůry se sníženou elasticitou, zvýšenou odolností a leštěným povrchem dodají Vaším výrobkům o stupeň vyšší třídu. V balení 1m - pokud si vyberete více metrů budou dodávány v celku  max 20m .Vybraný kus má průměr 0.8mm ve světle hnědé barvě .

Voskovaná bavlněné šňůrá – kvalitní a pevná – 0.8mm ve světle růžové barvě – 1m

5

Voskované bavlněné šňůry jsou všestraný materiál pro různé korákové techniky. Tyto voskované šňůry se sníženou elasticitou, zvýšenou odolností a leštěným povrchem dodají Vaším výrobkům o stupeň vyšší třídu. V balení 1m - pokud si vyberete více metrů budou dodávány v celku  max 20m .Vybraný kus má průměr 0.8mm ve světle růžové barvě .

Voskovaná bavlněné šňůrá – kvalitní a pevná – 0.8mm ve světle šedé barvě – 1m

5

Voskované bavlněné šňůry jsou všestraný materiál pro různé korákové techniky. Tyto voskované šňůry se sníženou elasticitou, zvýšenou odolností a leštěným povrchem dodají Vaším výrobkům o stupeň vyšší třídu. V balení 1m - pokud si vyberete více metrů budou dodávány v celku  max 20m .Vybraný kus má průměr 0.8mm ve světle šedé barvě .

Voskovaná bavlněné šňůrá – kvalitní a pevná – 0.8mm ve žluté barvě – 1m

5

Voskované bavlněné šňůry jsou všestraný materiál pro různé korákové techniky. Tyto voskované šňůry se sníženou elasticitou, zvýšenou odolností a leštěným povrchem dodají Vaším výrobkům o stupeň vyšší třídu. V balení 1m - pokud si vyberete více metrů budou dodávány v celku  max 20m .Vybraný kus má průměr 0.8mm ve žluté barvě .