Zobrazen 1. – 16. z 538 výsledků

Show sidebar

Habotai (69)

Hedvábné nitě (14)

Nylonové nitě (270)

Pletený nylon (117)

Saténové šňůry nylonové (28)

Sutašky (18)

Voskované šňůry (22)

Zástupný symbol
Close

G-Hedvábí – kvalitní hedvábná nit – 0.38mm v barvě ametyst – 5m

25 

Čisté přírodní hedvábí působí profesionálním dojmem jedná se o luxusní materiál. Hedváné nitě mají dobrou pevnost v tahu a malou roztažnost. Proto jsou ideální na uzlování či výrobu střapců. V balení 5m tento vybraný kus má průměr 0.38mm v barvě ametyst.

Zástupný symbol
Close

G-Hedvábí – kvalitní hedvábná nit – 0.38mm v bílé barvě – 5m

25 
Čisté přírodní hedvábí působí profesionálním dojmem jedná se o luxusní materiál. Hedváné nitě mají dobrou pevnost v tahu a malou roztažnost. Proto jsou ideální na uzlování či výrobu střapců. V balení 5m tento vybraný kus má průměr 0.38mm v bílé barvě.
Zástupný symbol
Close

G-Hedvábí – kvalitní hedvábná nit – 0.38mm v černé barvě – 5m

25 

Čisté přírodní hedvábí působí profesionálním dojmem jedná se o luxusní materiál. Hedváné nitě mají dobrou pevnost v tahu a malou roztažnost. Proto jsou ideální na uzlování či výrobu střapců. V balení 5m tento vybraný kus má průměr 0.38mm v černé barvě.

Zástupný symbol
Close

G-Hedvábí – kvalitní hedvábná nit – 0.38mm v červené barvě – 5m

25 

Čisté přírodní hedvábí působí profesionálním dojmem jedná se o luxusní materiál. Hedváné nitě mají dobrou pevnost v tahu a malou roztažnost. Proto jsou ideální na uzlování či výrobu střapců. V balení 5m tento vybraný kus má průměr 0.38mm v červené barvě.

Zástupný symbol
Close

G-Hedvábí – kvalitní hedvábná nit – 0.38mm v granátové barvě – 5m

25 

Čisté přírodní hedvábí působí profesionálním dojmem jedná se o luxusní materiál. Hedváné nitě mají dobrou pevnost v tahu a malou roztažnost. Proto jsou ideální na uzlování či výrobu střapců. V balení 5m tento vybraný kus má průměr 0.38mm v granátové barvě.

Zástupný symbol
Close

G-Hedvábí – kvalitní hedvábná nit – 0.38mm v hnědé barvě – 5m

25 

Čisté přírodní hedvábí působí profesionálním dojmem jedná se o luxusní materiál. Hedváné nitě mají dobrou pevnost v tahu a malou roztažnost. Proto jsou ideální na uzlování či výrobu střapců. V balení 5m tento vybraný kus má průměr 0.38mm v hnědé barvě.

Zástupný symbol
Close

G-Hedvábí – kvalitní hedvábná nit – 0.38mm v jantarové barvě – 5m

25 

Čisté přírodní hedvábí působí profesionálním dojmem jedná se o luxusní materiál. Hedváné nitě mají dobrou pevnost v tahu a malou roztažnost. Proto jsou ideální na uzlování či výrobu střapců. V balení 5m tento vybraný kus má průměr 0.38mm v jantarové barvě.

Zástupný symbol
Close

G-Hedvábí – kvalitní hedvábná nit – 0.38mm v korálové barvě – 5m

25 

Čisté přírodní hedvábí působí profesionálním dojmem jedná se o luxusní materiál. Hedváné nitě mají dobrou pevnost v tahu a malou roztažnost. Proto jsou ideální na uzlování či výrobu střapců. V balení 5m tento vybraný kus má průměr 0.38mm v korálové barvě.

Zástupný symbol
Close

G-Hedvábí – kvalitní hedvábná nit – 0.38mm v šedé barvě – 5m

25 

Čisté přírodní hedvábí působí profesionálním dojmem jedná se o luxusní materiál. Hedváné nitě mají dobrou pevnost v tahu a malou roztažnost. Proto jsou ideální na uzlování či výrobu střapců. V balení 5m tento vybraný kus má průměr 0.38mm v šedé barvě.

Zástupný symbol
Close

G-Hedvábí – kvalitní hedvábná nit – 0.38mm v tmavě modré barvě – 5m

25 

Čisté přírodní hedvábí působí profesionálním dojmem jedná se o luxusní materiál. Hedváné nitě mají dobrou pevnost v tahu a malou roztažnost. Proto jsou ideální na uzlování či výrobu střapců. V balení 5m tento vybraný kus má průměr 0.38mm v tmavě modré barvě.

Zástupný symbol
Close

G-Hedvábí – kvalitní hedvábná nit – 0.38mm v tyrkysové barvě – 5m

25 

Čisté přírodní hedvábí působí profesionálním dojmem jedná se o luxusní materiál. Hedváné nitě mají dobrou pevnost v tahu a malou roztažnost. Proto jsou ideální na uzlování či výrobu střapců. V balení 5m tento vybraný kus má průměr 0.38mm v tyrkysové barvě.

Zástupný symbol
Close

G-Hedvábí – kvalitní hedvábná nit – 0.38mm v zelené barvě – 5m

25 

Čisté přírodní hedvábí působí profesionálním dojmem jedná se o luxusní materiál. Hedváné nitě mají dobrou pevnost v tahu a malou roztažnost. Proto jsou ideální na uzlování či výrobu střapců. V balení 5m tento vybraný kus má průměr 0.38mm v zelené barvě.

Zástupný symbol
Close

G-Hedvábí – kvalitní hedvábná nit – 0.38mm ve světle růžové barvě – 5m

25 

Čisté přírodní hedvábí působí profesionálním dojmem jedná se o luxusní materiál. Hedváné nitě mají dobrou pevnost v tahu a malou roztažnost. Proto jsou ideální na uzlování či výrobu střapců. V balení 5m tento vybraný kus má průměr 0.38mm ve světle růžové barvě.

Zástupný symbol
Close

G-Hedvábí – kvalitní hedvábná nit – 0.38mm ve světle zelené barvě – 5m

25 

Čisté přírodní hedvábí působí profesionálním dojmem jedná se o luxusní materiál. Hedváné nitě mají dobrou pevnost v tahu a malou roztažnost. Proto jsou ideální na uzlování či výrobu střapců. V balení 5m tento vybraný kus má průměr 0.38mm ve světle zelené barvě.

Close

G-Nylon – kvalitní nylonová nit – 0.2mm v barvě ametyst – 50m

30 
G-Nylon je nylonová korálková šňůra, která je pletená a vyrobená z prvotřídního nylonu s leštěným povrchem, dlouhotrvajícím vysoce lesklým povrchem.
Close

G-Nylon – kvalitní nylonová nit – 0.2mm v barvě karneol – 50m

30 
G-Nylon je nylonová korálková šňůra, která je pletená a vyrobená z prvotřídního nylonu s leštěným povrchem, dlouhotrvajícím vysoce lesklým povrchem.