Zobrazuji všech 15 výsledků

Kladivo – hladké – rozměry mosazné hlavy 51mm x 14mm

180

Kladivo s hladkou mosaznou hlavou je v hodné k tepání měkkých materiálů. Jako je měď, mosaz a podobné. Kladivo má dřevěnou rukojeť. Dobře padne do ruky. Velikost hlavy je 51mm x 14mm  s hladkým povrchem kulatý profil o velikosti 14mm a se zakulaceným profilem na opačné straně. 

Kladivo – hladké – rozměry plastikové hlavy 77mm x 35mm

400

Kladivo s hladkou plastikovou hlavou je v hodné k dorážení materiálů kde se klade důraz na nepoškození daného materiálu. Kladivo má dřevěnou rukojeť. Dobře padne do ruky. Velikost hlavy je 74mm x 35mm  a váha 125g s hladkým povrchem. 

Kladivo – hladké – rozměry plastové 75mm x 25mm

176

Kladivo s hladkou plastikovou hlavou, která se dá odšroubovat je v hodné k dorážení materiálů kde se klade důraz na nepoškození daného materiálu. Kladivo má dřevěnou rukojeť. Dobře padne do ruky. Velikost hlavy je 75mm x 25mm  a váha 220g s hladkým povrchem. 

Kladivo – hladké – rozměry plastové a gumové hlavy 62mm x 18mm

110

Kladivo s hladkou plastikovou hlavou a gumovou hlavou je v hodné k dorážení materiálů kde se klade důraz na nepoškození daného materiálu. Kladivo má dřevěnou rukojeť. Dobře padne do ruky. Velikost hlavy je 62mm x 18mm  a váha 100g s hladkým povrchem. 

Kladivo – hladké – rozměry železné hlavy 59mm x 28mm

280

Kladivo s hladkou hlavou je v hodné k tepání měkkých a polotvrdých materiálů. Jako je měď, mosaz a podobné. Kladivo má dřevěnou rukojeť. Dobře padne do ruky. Velikost hlavy je 59mm x 28mm  s hladkým povrchem. 

Kladivo – hladké – rozměry železné hlavy 64mm x 21mm

110

Kladivo s hladkou hlavou je v hodné k tepání měkkých materiálů. Jako je měď, mosaz a podobné. Kladivo má dřevěnou rukojeť. Dobře padne do ruky. Velikost hlavy je 64mm x 21mm  s hladkým povrchem kulatý profil o průmeru 20mm . 

Kladivo – hladké – rozměry železné hlavy 65mm x 10mm

160

Kladivo s hladkou hlavou je v hodné k tepání měkkých materiálů. Jako je měď, mosaz a podobné. Kladivo má dřevěnou rukojeť. Dobře padne do ruky. Velikost hlavy je 65mm x 11mm  s hladkým povrchem kulatý profil o průmeru 11mm a kulatým profilem na opačné straně. 

Kladivo – hladké – rozměry železné hlavy 80mm x 24mm

120

Kladivo s hladkou hlavou je v hodné k tepání měkkých a polotvrdých materiálů. Jako je měď, mosaz a podobné. Kladivo má dřevěnou rukojeť. Dobře padne do ruky. Velikost hlavy je 50mm x 24mm  s hladkým povrchem kulatý profil o průmeru 24mm a na opačné straně zakulacený profil. 

Kladivo – hladké – rozměry železné hlavy 90mm x 15mm

200

Kladivo s hladkou hlavou je v hodné k tepání měkkých materiálů. Jako je měď, mosaz a podobné. Kladivo má dřevěnou rukojeť. Dobře padne do ruky. Velikost hlavy je 90mm x 15mm  s hladkým povrchem a oválný profil o velikosti 14mm a zkoseným profilem na opačné straně. 

Kladivo – hladké precizní – rozměry železné hlavy 82mm x 23mm

320

Kladivo s hladkou hlavou je v hodné k tepání měkkých a polotvrdých materiálů. Jako je měď, mosaz a podobné. Kladivo má dřevěnou rukojeť. Dobře padne do ruky. Velikost hlavy je 82mm x 23mm  s hladkým povrchem kulatý profil o průmeru 23mm a na opačné straně  lehce zaoblený profil. 

Kladivo – hladké precizní zaoblené – rozměry železné hlavy 110mm x 15mm

300

Kladivo s hladkou hlavou je v hodné k tepání měkkých a polotvrdých materiálů. Jako je měď, mosaz a podobné. Kladivo má dřevěnou rukojeť. Dobře padne do ruky. Velikost hlavy je 110mm x 15mm  s hladkým povrchem zaobleným kulatý profil o průmeru 13mm a na opačné straně 11mm. 

Kladivo – hladké ultra lehké – rozměry železné hlavy 51mm x 8mm

140

Kladivo s hladkou hlavou je v hodné k tepání měkkých materiálů. Jako je měď, mosaz a podobné. Kladivo má dřevěnou rukojeť. Dobře padne do ruky. Velikost hlavy je 51mm x 8mm  s hladkým povrchem čtvercový profil o velikosti 8mm a zkoseným profilem na opačné straně. 

Kladivo – texturové precizní – rozměry železné hlavy 67mm x 30mm (Copy)

Kladivo texturové je v hodné k tepání měkkých a polotvrdých materiálů, kde se vytvoří profil dle předlohy. Jako je měď, mosaz a podobné. Kladivo má dřevěnou rukojeť. Dobře padne do ruky. Velikost hlavy je 67mm x 30mm  s  texturovaným povrchem kulatý profil o průmeru 30mm 2 textury. 

Kladivo – texturové precizní – rozměry železné hlavy 70mm x 30mm

460

Kladivo texturové je v hodné k tepání měkkých a polotvrdých materiálů, kde se vytvoří profil dle předlohy. Jako je měď, mosaz a podobné. Kladivo má dřevěnou rukojeť. Dobře padne do ruky. Velikost hlavy je 70mm x 30mm  s  texturovaným povrchem kulatý profil o průmeru 30mm 2 textury. 

Kladivo – texturové precizní – rozměry železné hlavy 72mm x 29mm

Kladivo texturové je v hodné k tepání měkkých a polotvrdých materiálů, kde se vytvoří profil dle předlohy. Jako je měď, mosaz a podobné. Kladivo má dřevěnou rukojeť. Dobře padne do ruky. Velikost hlavy je 72mm x 29mm  s  texturovaným povrchem hranatý profil o průmeru 30mm 2 textury.