Zobrazen 1. – 16. z 56 výsledků

Show sidebar
Close

Ekonomické kleště 2 v 1 – kulaté a skřípací – 130mm

180 
Ekonomické kleště 2 v 1. Kombinace ketlovacích kulatých kleští a skřípacích . Ve velikosti 130mm
Novinka
Close

GS Hypo Cement – lepidlo univerzální s aplikátorem

137 
Toto čiré lepidlo je dodáváno v tubě s velmi jemným aplikátorem, který umožňuje jeho použití v přesných dávkách. Tuba obsahuje 9 ml (1/3 oz) lepidla. Jedná se o lepidlo, který se používá k zajištění uzlů a k obecnému lepení malých věcí na sebe. Skvělé také pro výrobu modelů, opravy keramiky a plastů, nástrahy na muškaření, krystaly hodinek atd. použití - hedvábí, kůže, plast, sklo, kov, keramika, syntetické materiály... 
Novinka
Close

GS Hypo Cement Fabric – lepidlo univerzální s aplikátorem

156 
  • Toto čiré lepidlo je dodáváno v tubě s velmi jemným aplikátorem, který umožňuje jeho použití v přesných dávkách.
  • Tuba obsahuje 9 ml (1/3 oz) lepidla.
  • Jedná se o lepidlo, který se používá k zajištění uzlů a k obecnému lepení malých věcí na sebe.
  • použití - Tkaniny a textil, dřevo,papír,fotografie,plasty, nášivky atd..
  • Nelepí prsty
Close

Gumový blok pod kovadlinu – 100mm x 100mm x 20mm

200 
Nepostradatelný komponent pod kovadliny je gumová podložka o velkosti 100mm x 100mm, která tlumí rázy při práci s kovadlinou.

Kladivo – hladké – rozměry mosazné hlavy 51mm x 14mm

180 

Kladivo s hladkou mosaznou hlavou je v hodné k tepání měkkých materiálů. Jako je měď, mosaz a podobné. Kladivo má dřevěnou rukojeť. Dobře padne do ruky. Velikost hlavy je 51mm x 14mm  s hladkým povrchem kulatý profil o velikosti 14mm a se zakulaceným profilem na opačné straně. 

Close

Kladivo – hladké – rozměry plastikové hlavy 77mm x 35mm

400 

Kladivo s hladkou plastikovou hlavou je v hodné k dorážení materiálů kde se klade důraz na nepoškození daného materiálu. Kladivo má dřevěnou rukojeť. Dobře padne do ruky. Velikost hlavy je 74mm x 35mm  a váha 125g s hladkým povrchem. 

Close

Kladivo – hladké – rozměry plastové 75mm x 25mm

176 

Kladivo s hladkou plastikovou hlavou, která se dá odšroubovat je v hodné k dorážení materiálů kde se klade důraz na nepoškození daného materiálu. Kladivo má dřevěnou rukojeť. Dobře padne do ruky. Velikost hlavy je 75mm x 25mm  a váha 220g s hladkým povrchem. 

Close

Kladivo – hladké – rozměry plastové a gumové hlavy 62mm x 18mm

110 

Kladivo s hladkou plastikovou hlavou a gumovou hlavou je v hodné k dorážení materiálů kde se klade důraz na nepoškození daného materiálu. Kladivo má dřevěnou rukojeť. Dobře padne do ruky. Velikost hlavy je 62mm x 18mm  a váha 100g s hladkým povrchem. 

Close

Kladivo – hladké – rozměry železné hlavy 59mm x 28mm

280 

Kladivo s hladkou hlavou je v hodné k tepání měkkých a polotvrdých materiálů. Jako je měď, mosaz a podobné. Kladivo má dřevěnou rukojeť. Dobře padne do ruky. Velikost hlavy je 59mm x 28mm  s hladkým povrchem. 

Close

Kladivo – hladké – rozměry železné hlavy 64mm x 21mm

110 

Kladivo s hladkou hlavou je v hodné k tepání měkkých materiálů. Jako je měď, mosaz a podobné. Kladivo má dřevěnou rukojeť. Dobře padne do ruky. Velikost hlavy je 64mm x 21mm  s hladkým povrchem kulatý profil o průmeru 20mm . 

Close

Kladivo – hladké – rozměry železné hlavy 65mm x 10mm

160 

Kladivo s hladkou hlavou je v hodné k tepání měkkých materiálů. Jako je měď, mosaz a podobné. Kladivo má dřevěnou rukojeť. Dobře padne do ruky. Velikost hlavy je 65mm x 11mm  s hladkým povrchem kulatý profil o průmeru 11mm a kulatým profilem na opačné straně. 

Close

Kladivo – hladké – rozměry železné hlavy 80mm x 24mm

120 

Kladivo s hladkou hlavou je v hodné k tepání měkkých a polotvrdých materiálů. Jako je měď, mosaz a podobné. Kladivo má dřevěnou rukojeť. Dobře padne do ruky. Velikost hlavy je 50mm x 24mm  s hladkým povrchem kulatý profil o průmeru 24mm a na opačné straně zakulacený profil. 

Close

Kladivo – hladké – rozměry železné hlavy 90mm x 15mm

200 

Kladivo s hladkou hlavou je v hodné k tepání měkkých materiálů. Jako je měď, mosaz a podobné. Kladivo má dřevěnou rukojeť. Dobře padne do ruky. Velikost hlavy je 90mm x 15mm  s hladkým povrchem a oválný profil o velikosti 14mm a zkoseným profilem na opačné straně. 

Close

Kladivo – hladké precizní – rozměry železné hlavy 82mm x 23mm

320 

Kladivo s hladkou hlavou je v hodné k tepání měkkých a polotvrdých materiálů. Jako je měď, mosaz a podobné. Kladivo má dřevěnou rukojeť. Dobře padne do ruky. Velikost hlavy je 82mm x 23mm  s hladkým povrchem kulatý profil o průmeru 23mm a na opačné straně  lehce zaoblený profil. 

Close

Kladivo – hladké precizní zaoblené – rozměry železné hlavy 110mm x 15mm

300 

Kladivo s hladkou hlavou je v hodné k tepání měkkých a polotvrdých materiálů. Jako je měď, mosaz a podobné. Kladivo má dřevěnou rukojeť. Dobře padne do ruky. Velikost hlavy je 110mm x 15mm  s hladkým povrchem zaobleným kulatý profil o průmeru 13mm a na opačné straně 11mm. 

Close

Kladivo – hladké ultra lehké – rozměry železné hlavy 51mm x 8mm

140 

Kladivo s hladkou hlavou je v hodné k tepání měkkých materiálů. Jako je měď, mosaz a podobné. Kladivo má dřevěnou rukojeť. Dobře padne do ruky. Velikost hlavy je 51mm x 8mm  s hladkým povrchem čtvercový profil o velikosti 8mm a zkoseným profilem na opačné straně.