OBECNÉ INFORMACE

Balík pro Českou republiku

Balíky posíláme přes Českou poštou. Balík do ruky 90 Kč, cenné psaní 50 Kč při platbě na účet u platby na dobírku je účtován poplatek 45 Kč.

Balík pro ostatní státy

Připravujeme

Pokud je zboží skladem a vybrali jste dobírku nebo Platba na účet a je připsána na našem účtě.  Balíček do druhého dne odesíláme.

Po objednávce Vám přijde e-mail se souhrnem  a stavem Vaší objednávky.

Faktury odesíláme elektronicky pokud chcete fakturu v písemné podobě stačí nám napsat do poznámek a fakturu přiložíme do balíku.

OSTATNÍ INFORMACE

A faucibus leo auctor scelerisque sit torquent non ligula maecenas a suspendisse fermentum habitant aliquet consectetur mi ad nisl himenaeos elementum lobortis ornare ac adipiscing leo condimentum consectetur nibh laoreet.

Dictum a elit ridiculus odio montes.

Dignissim id a at adipiscing aptent nunc a dui dis quis est arcu parturient conubia lacinia adipiscing pulvinar nullam mi etiam leo molestie at elementum.

Quis nam per sem facilisis a a parturient consectetur mauris scelerisque parturient adipiscing pretium ac eget consectetur.

Condimentum nascetur sagittis eu himenaeos pharetra natoque bibendum pharetra nec vel a turpis dis phasellus ultrices sapien.